KEMO - WELD

Usługi spawalnicze

Spawanie jest obecnie jednym z najważniejszych procesów przemysłowych, mającym zastosowanie w niemal każdej możliwej do wyobrażenia dziedzinie. Stosowany jest od dziesięcioleci do łączenia konstrukcji stalowych i aluminiowych oraz zespołów i elementów budowlanych. Spawanie to proces, który łączy ze sobą dwa lub więcej kawałków metalu poprzez stopienie metalu, a następnie jego schłodzenie, tworząc silne wiązanie. Spawanie jest często używane do łączenia części metalowych w celu utworzenia nowych struktur, które są mocniejsze niż oryginalne kawałki metalu. Usługi spawalnicze to najlepszy sposób na stworzenie mocnych, trwałych i estetycznych konstrukcji. Jest to umiejętność często pomijana przez wiele osób, które chcą zbudować własny dom lub wyremontować już istniejący. Usługi spawalnicze są dostępne w wielu branżach i mogą być wykorzystywane w różnorodnych projektach.
akcesoria-spawalnicze

Wysoka jakość usług

 

Dbamy o naszych klientów. Dlatego dokładamy wszelkich starań, abyś był zadowolony z naszych usług. Zapewniamy profesjonalną obsługę klienta i zawsze dokładamy wszelkich starań, abyś był zadowolony z pracy, którą dla Ciebie wykonujemy.

Dbamy także o profesjonalną obsługę klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni z naszych usług. Posiadamy zespół profesjonalistów, którzy z przyjemnością pomogą Ci we wszelkich Twoich potrzebach i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Wiedza i doświadczenie Kemo-Weld

Posiadamy duże doświadczenie i wiedzę z zakresu spawalnictwa.

Kemo-Weld działa na rynku od wielu lat, świadcząc wysokiej jakości usługi spawalnicze. Dzięki posiadanej wiedzy i sprzętowi jesteśmy w stanie świadczyć szeroki zakres usług spawalniczych po konkurencyjnych cenach. Nasza kadra jest wysoko wykwalifikowana i doświadczona w różnych branżach i zastosowaniach.

Akcesoria spawalnicze

Posiadamy także wybrane akcesoria spawalnicze, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego warsztatu spawalniczego. Takie elementy jak trzpienie szybkiego montażu, piny do ścisku, kątowniki, półki to wszystko ma ułatwić pracę. W naszej ofercie znajdą Państwo również stoły spawalnicze. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na podstronie sklepu. Jeśli mają Państwo jakieś pytania dotyczące usług i oferowanych przez nasz sklep produktów zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Stoły spawalnicze Katowice