O KEMO - WELD

Kilka słów o nas

Kemo Weld to firma specjalizująca się w dostarczaniu sprzętu oraz artykułów spawalniczych. Oferowane przez nas narzędzia wyróżniają się niezawodnością, dużą wytrzymałością. Dodatkowo są niezwykle precyzyjne i co najważniejsze nie stwarzają niebezpieczeństwa podczas użytkowania.
Jako firma z wieloletnim doświadczeniem cenimy sobie dobro i zaufanie naszych klientów. Dlatego współpracujemy tylko z najlepszymi dostawcami i sprawdzonymi markami. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi akcesoria i stoły spawalnicze dla firm, dla osób początkujących, oraz profesjonalistów. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, sami świadczymy usługi spawania na terenie całego Śląska. Dodatkowo w naszej ofercie znajdą Państwo malowane proszkowo, konstrukcje metalowe do mebli typu loft.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży spawalniczej, dlatego na każdym etapie współpracy służymy fachowym doradztwem i pomocą. Zachęcamy do kontaktu, poprzez formularz kontaktowy znajdujący się w zakładce Kontakt, na wszystkie zapytania odpowiemy w jak najszybszym terminie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, najbardziej cenimy sobie dobry kontakt i owocną współpracę. Dlatego korzystając z naszych usług i bogatej oferty, zyskują Państwo gwarancję 100% zadowolenia.